درباره ما

فروشگاه آنلاین اسمارتیز گالری، ابتدا در قالب یک فروشگاه کوچک در بستر شبکه ی اجتماعی اینستاگرام شکل گرفت. به یاری خداوند متعال و با حمایت ها و استقبال مشتریان عزیزمان خیلی زود توانستیم جایگاه خود را در میان سایر فروشگاه های آنلاین ارتقاء بخشیم. مفتخریم که در جشن یکسالگی، سایت فروشگاه را نیز راه اندازی نمودیم تا مشتریان عزیزمان در کمترین زمان و بدون معطلی بتوانند سفارشات خود را ثبت نمایند.

فروشگاه اسمارتیز گالری هم اکنون طیف وسیعی از پوشاک بانوان را عرضه می کند و در آینده ای نزدیک دامنه ی محصولات خود را در حوزه ی آقایان و کودکان توسعه می دهد. با افتخار اعلام می کنیم که بخش عمده‌ای از محصولات ما را، لباس‌های با کیفیت «تولید ایران» شامل می شود و هم‌اکنون با بیش از 60 تولیدی از سراسر کشور همکاری می‌کنیم. از جمله‌ی محصولات عرضه شده در فروشگاه عبارت‌اند از انواع: تونیک، شومیز، پیراهن، تیشرت، تاپ، شلوار، بلوز، دامن، اورال، هودی، جوراب، لباس زیر و ...

ما در فروشگاه اسمارتیز گالری تمام تلاش خود را به خرج می دهیم تا سفارشات شما در کمال دقت ثبت، بررسی، بسته بندی و ارسال شود و شرایط ضمانت کاملا شفافی را در خصوص محصولات خود تدوین نموده ایم تا شما عزیزان با اطمینان خاطر از ما خرید کنید.

انبار فروشگاه در شهر رشت واقع شده و در حال حاضر فروشگاه حضوری دایر نمی باشد. همچنین محصولات فروشگاه بصورت عمده عرضه نمی شود. کلیه ی سفارشات صبح روزهای فرد از مبدأ رشت به سراسر کشور ارسال می گردد.

پشتیبانی همه روزه از ساعت 14 الی 24 پاسخگوی شماست.

رنگی رنگی شو؛ مثل اسمارتیز

مرضیه رونقی؛ مدیریت فروشگاه